Жіноча літня Блуза. Блузка сорочка коротка темно-синя. Індія. Бавовна

550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АРТ. 01110/1
Блузка темно-синя. Склад: бавовна.
Розмір: М — напівобхват грудей 49 см, довжина 63 см, бічна частина 60 см. Рукав 27 см.
Розмір: L — напівобхват грудей 53 см, довжина 63 см, бічна частина 60 см. Рукав 27 см.
Блуза — це не просто річ, а унікальна прикраса, яка підкреслить індивідуальну привабливість, жіночність, красу. Хочете почуватися зручно в будь-яку погоду? Просто вибирайте блузи з натуральних тканин: льон, бавовна, віскоза, шифон і шовк. Універсальність блуз безмежна, вона змінить будь-який ваш вигляд.
Хочете зухвалості? Одягніть блузу з мінішортами або короткою спідницею.
Хочете ніжності? Прекрасно підійде блузочка з довгою легкою спідницею.
Хочете елегантності? Варіант блузи з класичними штанами відповідатиме вашим критеріям.
Біла блуза має кожну жінку. Її унікальність доведена століттями. Сорочку можна компонувати з джинсами, шортами та спідницями різної довжини та під час різного поєднання вийде новий образ. Потрібно просто поекспериментувати. Одягнене різне взуття теж можна досягти абсолютно різного ефекту. Все залежить від того, якого ефекту хочете досягти. Одягаючи з балетками або туфлями на високих підборах зі штанами або спідницею-олівцем, ви досягнете бездоганного елегантного стильного образу.
Вибираючи блузи яскравих кольорів ви зробите чудовий акцент на своєю жіночністю, яскравістю, що безперечно приверне до вас увагу!
Ненав'язливий квітковий малюнок на сорочці разом із короткими джинсовими шортами та кедами додасть у образ виклику, має дуже ефектний вигляд!
Укорочені моделі рубах, блуз має прекрасний вигляд на стрункій фігурі, а подовжені — прикрасять будь-яку жінку.
Якщо хочете зробити акцент на своїй жіночності, потрібно вибрати блузи з рюшами, оборками, а також з об'ємними рукавами, що дуже модно в цьому сезоні.
Фаворит цього сезону — це блузи з мереживом, гіпюром. Відразу з'являється супермодний образ. Так можна одягнутися і на роботу, і на побачення, і на вечірку, підкоривши своєю красою.
Також актуальні блузи з тваринним принтом, птахами. Вони легко поєднуються з різними речами.
Магазин Trendy scarf допоможе підібрати ваші літні вбрання на всі випадки життя!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Вид виробу | Блузка |
| Довжина рукава вироба | 27 см |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Країна виробник | Індія |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Колір | Темно-синій |
| Довжина від горловини до низу вироби спереду (см) | 60 см |
| Напівобхват грудей | 49 см |
| Довжина від горловини до низу вироби збоку(см) | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Всесезонний |
| Оздоблення та прикраси | Мереживо |
| Тип тканини | Бавовна, віскоза |
| Виробник | Індія |
| Візерунки і принти | мереживо |
- Ціна: 550 ₴


