Жіноча рубашка туніка .На ґудзики. Половина з прошвою друга без.Тонка 100% бавовна. Індія.

700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: АРТ. 01097
+380 (66) 655-21-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туніка Сорочка. Склад бавовна. Мереживо прикрашає рукави та передню частину та спину туніки- сорочки. Розмір l, xl, xxl, xxxl, xxxxl, xxxxxl (5xl). Довжина 80 см у розмірі 3 х 4 х 5 х (в розмірі L Xl xxl довжина 74 см. Довжина бічної частини 66 см. Довжина рукава від шва плеча 35 см.)
Низ туніки зроблений напівкругом.
Напівобхват грудей для розміру L — 53 см
Напівобхват грудей XL- 56 см
XXL- 59 см
XXXL — нова модель 65 см (стара модель 63 см)
XXXXL (4Xl) — 66 см
XXXXL(5XL) — нова модель 68 см (стара модель 69 см)
Туніки в будь-який час дуже популярні. По-перше, це шалено зручна та практична річ, водночас стильна та модна. По-друге, різноманітність матеріалів, кольорів, фарб, принтів робить туніки сучасною, універсальною річчю. Туніки бувають теплі, зимові та легкі, літні, з різним рукавом, різного крою коміра, сорочкового крою або як коротке плаття.
Туніку можна змінити свій лук, одягаючи з шортами та кедами, з лосинами (легінсами) і туфлями-човниками, джинсами та кросівками. Має гармонійний вигляд зі звуженими штанами та туфлями на високих підборах.
Поєднувати туніку досить легко. Досить правильно підбирати кольори. Наприклад, яскраві туніки або всілякими принтами прекрасно поєднуються з однотонним низом. Якщо туніка світлого або іншого однотонного кольору можна поекспериментувати з більш помітними кольорами штанів, легінсів або шортів.
Особливу увагу потрібно приділити під час вибору весняно-літнього гардероба на туніки-сарафани "Ламбаду". Вільний крій дає змогу носити жінкам із різною фігурою. Яскраві кольори потішать око, натуральна основа додасть комфорту в спеку. Такі туніки-сарафани добре підкреслюють жіночність, ніжність і витонченість.
У нашому магазині всі туніки, плаття, сарафани, Ламбади виробництва Індії, які виготовлені з натуральних матеріалів бавовна, віскоза.
Інтернет-магазин Trendy scarf завжди стежить за модними новинками, щоб ви мали стильний, модний та привабливий вигляд!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина виробу | 50 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 74 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Країна виробник | Індія |
| Тип сорочкового коміра | Застібається на гудзики |
| Фасон вирізу горловини | Виріз-крапля |
| Застібка | Гудзики |
| Силует | Напівприлеглий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Фасон рукава | Довгий |
| Колір | Білий |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна/літо |
| Фасони | Сорочка |
| Виробник | Індія |
| Візерунки і принти | Однотонний |
- Ціна: 700 ₴









