Жіноча літня блуза-туніка з прошвою.Біла. Бавовна. Індія

660 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01086
+380 (66) 655-21-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блуза-туніка. Склад бавовна. Горловина на зав'язках. Рукава і низ прикрашені прошвою. Розміри: L, XL, XXL.
Довжина - 77 см. Довжина рукава - 48 см.
Напівобхват грудей для розміру L - 49 см.
Напівобхват грудей для розміру XL - 53 см.
Напівобхват грудей для розміру XXL - 56 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 48-52 |
| Фасони | Прямий |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Широкий |
| Стиль | Повсякденний |
| Оздоблення та прикраси | Вставки з прошви |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 47 см |
| Ширина виробу | 55 см |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Туніка |
- Ціна: 660 ₴



